Válaszra vár

Vigyázó Sándor kátyú

Anonim Járókelő

Művelődési ház a kátyúk miatt gyalogosan nehezen megközelíthető. Gondolom nem kellemes autóval sem.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 115

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    515. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Kiálló térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Eltűnt tipegőkövek nyomában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére