Megoldatlan

Közvilágítás hiánya

FRISSÍTÉS 2023.12.07:

BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen közvilágítás fejlesztésre van szükség. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen azt a kerületi önkormányzatnál kérvényezni."

-----

Frissítés 2023.11.14
Budapest Közút válasza
A helyszínen a közvilágítás kiépítése nem a Budapest Közút Zrt. illetékességi körébe tartozik, kérjük a BDK Kft-hez továbbítani.
..........
A kerékpárúton és járdán nincs közvilágítás sajnos. Jó volna ha lenne itt közvilágítás. Intézkedésüket köszönöm!

Probléma helyszíne
J346+V8 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.11.14 Budapest Közút válasza A helyszínen a közvilágítás kiépítése nem a Budapest Közút Zrt. illetékességi körébe tartozik, kérjük a BDK Kft-hez továbbítani. .......... A kerékpárúton és járdán nincs közvilágítás sajnos. Jó volna ha lenne itt közvilágítás. Intézkedésüket köszönöm!"-r...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen közvilágítás fejlesztésre van szükség. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A kerékpárúton és járdán nincs közvilágítás sajnos. Jó volna ha lenne itt közvilágítás. Intézkedésüket köszönöm!"-ról "Frissítés 2023.11.14 Budapest Közút válasza A helyszínen a közvilágítás kiépítése nem a Budapest Közút Zrt. illetékességi körébe tartozik, kérjük a BDK Kft-hez továbbítani. ............

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyintéző!
    A helyszínen a közvilágítás kiépítése nem a Budapest Közút Zrt. illetékességi körébe tartozik, kérjük a BDK Kft-hez továbbítani.

    Üdv,
    Budapest Közút Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lámpa villog vagy sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    X. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat a villanyoszlopon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Városligeti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyhíd (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére