Megoldott

Sok kiégett lámpa

2024.01.27:

Nem jó még mindig.

---

Sok lámpa kiégett a 11-es úton kifelé. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u.

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Már csak két lámpa nem világít.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Sok lámpa kiégett a 11-es úton kifelé. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!"-ról "2024.01.27: Nem jó még mindig. --- Sok lámpa kiégett a 11-es úton kifelé. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jó még mindig.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Még rosszabb lett. Az egész sor nem világít.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lestyán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére