Megoldott

Kátyú Rege út-Agancs út kereszteződésben

Egy jelenleg kb 12cm mély, de napról napra fejlődő kátyú született a Rege út Agancs út sarkán, a kátyú inkább az Agancs úthoz tartozik a Fogaskerekű felüljárója felé.
Kérem még a hó megérkezte előtt hárítsák el, mert hamar nagyon nagy kátyúvá tud fejlődni egy ilyen itt a hegyen.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Agancs út 17

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Gábor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Mészáros Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott még decemberben az első havazás után. Köszönöm a közreműködést!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést, az úthibát felvettük a javítási listába és megrendeltük a kivitelező cégtől.

    Madanecz Zsuzsanna
    Polgármesteri-Jegyzői Titkárság

    Budapest Főváros XII. ker
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Mészáros Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Gyöngyvirág út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére