Megoldott

Vegyes hulladék a Halmierdő mellett

Autó alkatrészek és zöldhulladék illegálisan a Közdűlő úton.

A zöldhulladék kicsit odébb van, itt: 47.42650560494547, 19.174549438020904
https://maps.app.goo.gl/WsCMPHLFMX4kdyDPA

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Benedekfalva u. 17

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Róbert!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
    Mindkét helyről elszállították.

    (Persze azóta újabb szemét került a helyére, készül az új bejelentés.)
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Csőszkunyhó utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    szeméthegyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Adam
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Besence utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és törmelék végig a zöld sávon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Széky Endre utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére