Megoldott

Elhagyott jármű - Árpád út 183-185

A képen látható jármű több hónapja egy helyben áll, körülötte kosz, avar, növények is körbe nőtték. Stop shop parkolójában foglalja a helyet, műszakija is lejárt.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 183-185

Hozzászólások

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett gépjárművet és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett gépjárművet és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönjük!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelet Bejelentő!

    A hatósági ellenőrzés lefolytatását követően szeretnénk tisztelettel tájékoztatni Önöket, hogy a hivatkozott jármű, a közúti közlekedés szabályairól szóló 1/19...
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett gépjárművet és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.

    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Rover

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Székes utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Mitsubishi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Ducato

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Sárpatak utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére