Megerősítésre vár

Nem frissített csomóponttáblák

Anonim Járókelő

Tisztelt illetékes!

A Dózsa György úti aluljáróban található csomóponttérkép és nappali járatok térkép a metrópótlás befejezése óta nem lett frissítve, továbbra is jelez metrópótló járatokat és hétvégén lezárt metróállomást. Kérem frissítsék a térképeket. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 34

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0052062/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00133593

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük észrevételét, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az aktuális grafikát szakterületünk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    hiányos utastájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére