Megoldásra vár

Rossz állapotú ping-pong asztal

Hiányzik a "háló" valamint elég rossz állapotban is van szegény asztal. Plusz szemét is van rajta. Kerem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Jós u. 16

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Járókelő! Az Ön által említett Budapest, III. ker. Jós utcai sportpálya takarítását, valamint a zöld hulladék összeszedését kollégáink elvégzik. Jele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Békásmegyeren új tó keletkezik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Lukács György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa ami bármikor kidőlhet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére