Megoldatlan

Felesleges telefonfülke

A XIII. váci út 28. előtti, részben használhatatlan, azonban teljesen mértékben kihasználatlan, undorító állapotban levő telefonfülkét legyenek szívesek elbontatni.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 28

Hozzászólások

  • Martinovics Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A nem áll módunkban, az nem válasz. Mégis miért nem? Amúgy itt a kép, hogy milyen lett egy kitakarított telefonfülke 2023-ban, Európa közepén.
  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk, a leszerelést jelenleg nem áll módunkban elvégezni.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Martinovics Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fedlap közepe hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére