Megoldott

Ki van szedve két Demszky-karó

Két karó kiszedve és félrakva a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Keleti Károly u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Most lattam, hogy vissza vannak rakva. Akkor ezek ilyen szabadon ki-be rakhato karók?
  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bútorlapok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Életveszélyes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koltai Vera
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére