Megerősítésre vár

Kiégett lámpa

Pont a bejelentés pillanatában adta meg magát a világítás. Intézkedésüket köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 38

Hozzászólások

  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy megadta magát majd a parkolóban hátul a foxpost csomagautomata mellett. Plusz az eredeti sem világít még.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük észrevételét és megtisztelő visszajelzését.

    Üzenetét továbbítottuk illetékes kollégáink felé.

    Az ALDI csapata továbbra is azon fáradozik, hogy vevőink minél magasabb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Aldi"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia,
    ALDI parkoló.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Járókelő Star,
    ez közterületi parkoló vagy az Aldi parkolója?
    Köszi.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Árpád
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szőlőkert utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több neon kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére