Megoldott

Elhagyott jármű

Anonim Járókelő

Elhagyott, rendszám nélküli Opel Corsa.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 78

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére válaszul tájékoztatom, hogy a tárgyi gépjárművet a tulajdonos, felszólításunkat követően a közterületről eltávolította.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterület használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vida Ferenc
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Nápoly utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hetek óta az utcán álló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bánya Part (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére