Megoldott

Megfordult elmozdult tükör

Valami vagy valaki elmozditotta a tükröt így Használhatatlan, vissza kellene fordítani 90 fokkal

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bognár u. 1b

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Nagy Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerencsére valaki megigazitotta
  • Gonda Gellért hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig!
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő jelzőlámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Slachta Margit rakpart (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elforgatott forgalmi tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Frankel Leó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére