Megoldott

Köztéri szemetes

Normafa Látogatóközpont buszmegállójában mindkét irányban a földön hevernek a buszmegálló jelző tábla oszlopára szerelhető köztéri szemetesek, mintha valakinek csak a csavarokra lett volna a szüksége. A szemetesek helyben maradtak.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Normafa

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gaszner Janka hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszakerültek a helyükre a szemetesek.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gaszner Janka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét zsákban az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterület takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Diós árok mocsok igénytelenség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Diós árok (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére