Megoldott

Elhagyott jármű

FRISSÍTÉS 2023.12.22.

Bejelentő hozzászólása:
"Ugyanúgy, ugyanott áll még mindíg."

---

A Dóra téren egy elhagyott, lapos kerekű Smart gépjármű foglalja a parkolóhelyet, amelynek már lejárt a Műszaki engedélye. Elvittek innen egy szintén elhagyott autót, most került ez a helyére.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Dóra tér 5

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is ugyanott.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Amint újra indul az elszállítás, el fogjuk szállítani a gépkocsit.

    Tisztelettel

    Közter
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Dóra téren egy elhagyott, lapos kerekű Smart gépjármű foglalja a parkolóhelyet, amelynek már lejárt a Műszaki engedélye. Elvittek innen egy szintén elhagyott autót, most került ez a helyére."-ról "FRISSÍTÉS 2023.12.22. Bejelentő hozzászólása: "Ugyanúgy, ugyanott áll még mindíg." --- A Dóra téren egy elhagyott, lapos ke...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanúgy, ugyanott áll még mindíg.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Amennyiben valóban nincs műszaki érvényessége, kiértesítjük.

    Közter
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Attila
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Pálfi János tér (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére