Megoldott

Kidőlt tábla a Kuruclesi út végén

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.11.13.
II kerület Városfejlesztési Zrt válasza:

"A Pilisi Parkerdő Zrt. az illetékes."

------------------------------

Kidőlt egy zöldhulladék lerakása tilos tábla a Kuruclesi út végénél induló zöld jelzésen. Ennek megfelelően sokan ide hordják a tököt, nyesedéket. Kérem a tábla visszaállítását/elszállítását. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kuruclesi út 52

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilisi Parkerdő válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A képen látható tábla a Hárshegyen került kidöntésre, ahonnan ismeretlenek a kép készítésének helyszínére vitték. A tábla beszedése megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pilisi Parkerdő válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Pilisi Parkerdő a bejelentést követően megtette a szükséges lépéseket, jelzését és együttműködését ezúton is köszönjük!

    [cid:image001.png@01DA1D28.3B32E720]Üdvözlettel:

    Mészár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.11.14. II kerület Városfejlesztési Zrt válasza: "A Pilisi Parkerdő Zrt. az illetékes." ------------------------------ Kidőlt egy zöldhulladék lerakása tilos tábla a Kuruclesi út végénél induló zöld jelzésen. Ennek megfelelően sokan ide hordják a tököt, nyesedéket. Kérem a tábla visszaállít...

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A Pilisi Parkerdő Zrt. az illetékes.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidölt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hűvösvölgy (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére