Megoldott

Ágnyesedék elszállítás

A Diós árok út legelején, a fogaskerekű "Szt. János kórház" megállóhelye utáni zöldterületen hónapok óta áll felhalmozva két kupac elszáradt gally.
Kérjük elszállításukat.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szent János Kórház

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Végülis egyharmad év után csak sikerült megmozdulniuk... Csak meg ne szakadjanak...
  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentést köszönjük, a gallyakat elszállítottuk.
    Tisztelettel:

    Madanecz Zsuzsanna
    Polgármesteri-Jegyzői Titkárság

    Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
    Polgárm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hazudik!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megsismételnétek a beküldést? Semmi változás. Agyam eldobom, mekkora suttyó ez a város...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült, kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Apor Vilmos tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiszakadt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Miklós
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére