Megoldatlan

Veszélyes járda

Göröngyös, nehezen járható, baleset veszélyes járda. (babakocsival járhatatlan :( )

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Cséplő utca 48

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez se érdekel senkit se. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/100555/gorongyos
    (Mármint az illetékesek háza táján.)
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Sélley Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    515. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Kiálló térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Eltűnt tipegőkövek nyomában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére