Válaszra vár

Lekapcsolt világítás

FRISSÍTÉS: 2023.11.16.

A BDK válasza:
"Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.11.16.

A Bejelentő visszajelzése:
"Sajnos a hibajelenség a tegnap este folyamán is fennállt."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.11.09.

A BDK válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került."

-----

A Kiss J. Alt 61-63-65 előtti "Vasedény" épületének teljes területén nincs felkapcsolva a világítás. Ez a közbiztonság szempontjából elég aggályos. Kérem ha megoldható, akkor legalább a problémásabb helyszíneket vizsgálják felül. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 78

Hozzászólások

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Az optika előtti rész már ég, de az otp bank felőli nem.
  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3161/1/2023/H1 Ügyintéző: Bacher Gabriella

    A bejelentésben szereplő üzletsor kezelése nem Társaságunkhoz tartozik, ezért bejelentését tová
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.11.16. A Bejelentő visszajelzése: "Sajnos a hibajelenség a tegnap este folyamán is fennállt." ----- FRISSÍTÉS: 2023.11.09. A BDK válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került." ----- A Kiss J. Alt 61-63-65 előtti "Vasedény" épületének teljes területén nincs felkapc...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód h...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kiss J. Alt 61-63-65 előtti "Vasedény" épületének teljes területén nincs felkapcsolva a világítás. Ez a közbiztonság szempontjából elég aggályos. Kérem ha megoldható, akkor legalább a problémásabb helyszíneket vizsgáljàk felül. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.16. A Bejelentő visszajelzése: "Sajno...

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a hibajelenség a tegnap este folyamán is fennállt.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett reflektorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varró András
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére