Megoldott

Graffitis váró

Tisztelt JCDecaux!
Sajnos valaki nagyon összekente a villamosmegálló váróját.
Kérem lehetőségük szerint tisztítani, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenvölgy-Péterhegy

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes fényképes visszajelzése alapján.
  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    kollégáink letakarították a várót.
    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis megállók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szüret utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére