Megoldatlan

Kikopott, járda lett

FRISSÍTÉS: 2024. 01. 15

Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal válasza:
"A Címzésnek megfelelően, a Főkert kezelésében van a terület."

--------------

Tisztelt FŐKERT!

Kikopott a zöld a fürdő melletti területen.
A kikopott nyomvonalat gyalogosok használják, mert itt nincs más menekülési útvonaluk.
Kérem, rendezzék helyszín állapotát!
Nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a terület rendezésével kapcsolatban fenntartja álláspontját, amely szerint olyan szilárd burkolatú ösvényt nem áll módunkban kialakítani a gyalo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt FŐKERT! Kikopott a zöld a fürdő melletti területen. A kikopott nyomvonalat gyalogosok használják, mert itt nincs más menekülési útvonaluk. Kérem, rendezzék helyszín állapotát! Nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 01. 15 Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal válasza: "A Címzésn...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Címzésnek megfelelően, a Főkert kezelésében van a terület.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére