Megoldott

Graffiti a megállóban

Anonim Járókelő

A Haller utca/Soroksári út villamosmegállójában (Keleti pályaudvar felé) rongálás/graffitizés történt. Egy pár ideje már ott van.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller utca / Soroksári út

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes fényképes visszajelzése alapján.
  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    kollégáink letakarították a várót.
    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Gubacsi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált váró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére