Megoldatlan

Nem müködő utcai lámpa

Frissítés
---------------------
Bejelentő:
Sajnos a lámpa azóta sem mindig világít (néha ég, máskor nem)
--------------------------
Budapest XIX. kerület Fő utca és Zalaegerszeg utca sarkán nem világit az utcai lámpa, emiatt korom sötét van ezen a területen.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Fő u. 178

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest XIX. kerület Fő utca és Zalaegerszeg utca sarkán nem világit az utcai lámpa, emiatt korom sötét van ezen a területen."-ról "Frissítés --------------------- Bejelentő: Sajnos a lámpa azóta sem mindig világít (néha ég, máskor nem) -------------------------- Budapest XIX. kerület Fő utca és Zalaegerszeg utca sarkán ne...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft!

    Sajnos a lámpa azóta sem mindig világít (néha ég, máskor nem)
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Határ út M (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett izzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lipótvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kimaradó közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Czetz János köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére