Megoldott

Sáros, takarítatlan útszakasz

Anonim Járókelő

A Tárogató út elején lehullott falevelek hetek óta nincsenek eltakarítva, bokáig ér a víz, az egész rendkívül undorító.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 2-4

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megoldva.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Önkormányzat és az FKF részben az ingatlan tulajdonosok helyett is takarít...

    A hatályos jogszabályok szerint ugyanis az úttest szegélyig ez az ingatlan tulajdonosok kötelezet
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Levente!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Egy felhasználó visszajelzése alapján.
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel már egy egész brigád takarította a területet. Köszönjük.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Tégla a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    0201-Margit híd - Buda (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére