Megoldott

Évek óta nem működő ajtó

Tisztelt BKK!
Szeretnék érdeklődni, hogy az M2 Kossuth Lajos téri kijáratában a fotón látható ajtó miért nem működik most már évek óta?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kossuth Lajos tér M

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0051223/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00133206

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    BUBI parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0508-Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Több napja rossz futár kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Arany János utca M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére