Megoldott

Bkv buszmegálló

Anonim Járókelő

A Csömöri úton, a János utcai megálló "dupla megálló", a sárga sáv hiánya miatt többször ott parkolnak a teniszpályára érkezők.
A váróban hiányzik az egyik üveg, a megállót és környékét ellepi a pályán található fák lehulló levele, mely az esős időben balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Ön dönt szavazás eredménye: 2:1 a megoldottra.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    tegnap jártam arra... és láss csodát, pótolták az üveget a megállóban... igaz több mint 6 hónap telt el a bejelentés óta... sebaj...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem a megálló a koszos, hanem az odavezető út balesetveszélyes a lehullott falevéltől... és ezt a terület használójának, tulajdonosának kellene rendbe tennie.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1332)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A megjelölt - Csömöri út, János utc
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    76-os troli elsőajtós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Matricás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére