Megoldott

Jelentős úthiba

FRISSÍTÉS 2024.01.16.
A bejelentő válasza:
Nem oldódott meg.
Fotókat mellékeltem.
Kérem, vegezzék el a szükséges javírasokat! Évente foltozzák, ez nem megoldás!

---
FRISSÍTÉS 2024.01.16.
A XXII. kerület válasza:
A Duna u. - Hajó u. kereszteződésében található úthiba tömedékelésre került.

---
A jelzett helyen mára egy jelentős úthiba lett.
Friss képet sajnos még nem tudtam készíteni.
Kérem, javítsák.
A jelzett helyen több, a kerékpárosokra nézve jelentős úthibák találhatóak.
Kérem, legalább árnyalják! köszönöm szépen!
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 3

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Példásan, szakmailag kiválóan megoldva! Ezt nevezem! Remélem, ez tartós lesz! Rendkívül hálás vagyok,
    köszönöm szépen!
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.01.16. A bejelentő válasza: Nem oldódott meg. Fotókat mellékeltem. Kérem, vegezzék el a szükséges javírasokat! Évente foltozzák, ez nem megoldás! --- A jelzett helyen mára egy jelentős úthiba lett. Friss képet sajnos még nem tudtam készíteni. Kérem, javítsák. A jelzett helyen több, a kerékpárosokra nézv...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "A jelzett helyen mára egy jelentős úthiba lett. Friss képet sajnos még nem tudtam készíteni. Kérem, javítsák. A jelzett helyen több, a kerékpárosokra nézve jelentős úthibák találhatóak. Kérem, legalább árnyalják! köszönöm szépen! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.16. A bejelentő válasza: Nem oldódott me...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldódott meg.
    Fotókat mellékeltem.
    Kérem, vegezzék el a szükséges javírasokat! Évente foltozzák, ez nem megoldás!
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem igaz! Az egyikbe tettek anyagot, értékelhetetlenül.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!
    A Duna u. - Hajó u. kereszteződésében található úthiba tömedékelésre került.
    Tisztelettel:
    0614821034

    P.H.

    Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület
    Önkormányzatának
    VÁROSFEJLESZTÉS...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ime
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikerülhetetlen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Budapest, Diósárok (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hatalmas kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Balatoni út / Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére