Megerősítésre vár

Vízelvezetés hiánya

Az árkok betemetése óta a magasabban fekvő úttestről a járdára folyik a víz, lehetetlenné téve a gyalogos közlekedést esőnél.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Perem u. 1

Hozzászólások

  • Kerekesné Mészáros Edit visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megvizsgáljuk a Lőrinci úton a szikkasztóárkok elhelyezhetőségének lehetőségét és előjegyzésbe vesszük a kialakításukat. A Rákosmente Kft. kapacitása függvényében folyamatosan vég...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Kerekesné Mészáros Edit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    515. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Eltűnt tipegőkövek nyomában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére