Megoldásra vár

Hiányos tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő információs tábla rongálódott, hiányos.

Kérjük az Illetékest, hogy cserélje a táblát!

Pontos helyszín:
47.54540028764351, 19.04237547175575

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kerék u. 12

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0050143/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00133112

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy megrongálódott tábla eltávolításáról gondoskodunk. A be
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Útburkolati jel hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Slachta Margit rakpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Durván megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére