Megoldatlan

Sok szemét eldobálva

Anonim Járókelő

Haller utca - Mester utca kereszteződésében, leginkább az építkezés mellett.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller utca / Mester utca

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több napja itt heverő matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Ágnes
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utcasarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lenkei János utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére