Megoldott

összefirkált menetrend

Anonim Járókelő

Sok kisgyerek jár erre... Van még idejük az efféle firkákra... Köszönöm, ha segítetek az eltűntetésben...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ananász u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük az együttműködést!
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!

    A plexi takarítását elvégeztük. Fotó csatolva.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére