Megoldásra vár

kiszáradt facsonk

Anonim Járókelő

A Móricz Zsigmond krt.-en a bank előtt egy kiszáradt nagy facsonk van. Kérem, távolítsák el, és pótolják, amint lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 18

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kiszáradt fa maradványait munkatársaink kiszedték, pótlásáról a kiszedést követő egy éven belül gondoskodunk.
    Jogszabályi kötelezettsé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Molnár C. Pál lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budafoki parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére