Megoldatlan

Elhagyott Renault

FRISSÍTÉS: 2023.10.31.
T. Tímea hozzászólása:

"A semmit mondó, válaszukat megelőzvén ajánlom a csepeli közterület felügyelet figyelmébe:

Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás díjáról és az üzemképtelen járművek tárolásának szabályozásáról szóló 30/2010. (VI. 4.) Főv. Kgy. rendelet (a továbbiakban: Rendelet) 49. § (1)-(2) bekezdései értelmében az üzemképtelen járművek közterület-használati hozzájárulás nélkül közterületen - a (2) bekezdésben foglalt kivétellel - nem tárolhatók. A gépjármű üzemben tartója az üzemképtelenné vált járművet saját költségén köteles haladéktalanul eltávolítani a közterületről. Üzemképtelen gépjárművet közterület-használati hozzájárulás nélkül csak mellékútvonalon és legfeljebb 10 napig szabad tárolni.

A Rendelet 2. § h) pontja értelmében üzemképtelen jármű: a KRESZ 56. § (1) bekezdése szerinti műszaki hibás jármű, vagy az a jármű, amelynek a hatósági jelzése hiányzik vagy engedélye lejárt."

------

Kérem a közteresek értesítését. Rohad a Csepel Plaza parkolóban, burjánzik mellette a gaz. Rabolja a drága helyet. Műszakija régóta érvénytelen.
Jó lenne ha a polgártársak nem szemétlerakatnak használnák egy bevásárlóközpont parkolóját és lenne egy hatóság aki vmit tenne is......, ha már fizetjük a létezésüket.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 101b

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "A jelenlegi jogi szabályozás nem engedi meg számunkra az egyedi azonosító jellel (rendszám) ellátott gépjárművek elszállítását."
  • Csepel Közterület-felügyelet Csepel Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt T. Tímea!

    Köszönjük bejelentését, azonban jelenlegi jogi szabályozás nem engedi meg számunkra az egyedi azonosító jellel (rendszám) ellátott gépjárművek elszállítását.

    Köszönettel:
    Budapest...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi Timi a hozzászólást.
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a közteresek értesítését. Rohad a Csepel Plaza parkolóban, burjánzik mellette a gaz. Rabolja a drága helyet. Műszakija régóta érvénytelen. Jó lenne ha a polgártársak nem szemétlerakatnak használnák egy bevásárlóközpont parkolóját és lenne egy hatóság aki vmit tenne is......, ha már fizetjük a léte...

  • T Tímea hozzászólt a bejelentéshez.

    A semmit mondó, válaszukat megelőzvén ajánlom a csepeli közterület felügyelet figyelmébe:

    Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott teherautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nem Nemis
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Seat a Tejút parknál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Rakéta utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére