Megoldatlan

Elhagyott Peugeot

Kérem a közteresek értesítését. Régóta rohad a parkolóban, műszakija érvénytelen.
https://www.google.com/maps/@47.4045799,19.0718103,3a,75y,293.65h,68.05t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFafHlmZ1B8ZW5ss0YPsRCA!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Akácfa u. 82

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Csepel Közterület-felügyelet Csepel Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük bejelentését, azonban jelenlegi jogi szabályozás nem engedi meg számunkra az egyedi azonosító jellel (rendszám) ellátott gépjárművek elszállítását.
    Köszönettel:
    Budapest XXI. Kerület Csepel...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott teherautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nem Nemis
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Seat a Tejút parknál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Rakéta utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére