Megoldatlan

Veszélyes homlokzatfelújítás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.11.03.

II. kerület válasza:
"Ez ügyben a Kormányhivatal Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztálya az illetékes."

---

II. kerület Margit krt - Szász u sarkon az 5 emeletes épület homlokzatfelújítása már hónapok óta védőháló nélkül folyik, elég veszélyesnek tűnik, a gyalogos forgalom nem biztonságos, a környezete rendezetlen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szász utca

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztály

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "II. kerület Margit krt - Szász u sarkon az 5 emeletes épület homlokzatfelújítása már hónapok óta védőháló nélkül folyik, elég veszélyesnek tűnik, a gyalogos forgalom nem biztonságos, a környezete rendezetlen."-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.03. II. kerület válasza: "Ez ügyben a Kormányhivatal Foglalkoztatás-felügyeleti és Munk...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Újra...

    Ez ügyben a Kormányhivatal Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztálya az illetékes.

    https://www.kormanyhivatal.hu/hu/budapest/szervezeti-egyseg/munkavedelemi-es-m...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adfmin!

    A települési Önkormányzatoknak nincsen hatásköre és illetékessége a munkabiztonsággal összefüggő ügyekre. Ez ügyben a Kormányhivatal Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főoszt...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Farkastorki út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Bubbles tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére