Megoldott

Szeméttdomb a szelektív hulladékgyüjtő sziget körül - 2016/07

A képeken látható állapotokat felesleges magyarázni, magukért beszélnek. Helyszín: Üllői út 185, a parkolóban

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben, köszönöm!
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Katalin! Megoldották, mert elszállították a soknapja halmozódott szeméthegyet. Majd, ha megint kezdik az elszállítást hanyagolni, be fogom jelenteni.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott? Megoldatlan? A kedves bejelentő mit gondol?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai hetente három
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A sziget nagyjából tiszta, de persze a szemetelők fáradhatatlanok.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét nagyját elvitték.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére