Megoldott

Vízelvezetés hiánya

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.01.15.
XVII. ker. önkormányzati válasz:

"A jelzett probléma fővárosi területet érint, az önkormányzat nem illetékes.Kérjük az ügy áttételét az illetékes szervhez."
--------------
Esőzéskor egy kisebb tó méretű pocsolya szokott kialakulni a munkaruházati szaküzlet előtti területen, ami megnehezíti a bolt gyalogos megközelítését az útkereszteződés irányából illetve a buszmegállók felől. Álláspontom szerint ez az állapot a kereskedelmi egység üzleti érdekeit sérti.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a javaslatot a megközelítés alábbi módját illetően.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent „Vízelvezetés hiánya” panasszal kapcsolatban, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentésben jelzett terület a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 41843 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Esőzéskor egy kisebb tó méretű pocsolya szokott kialakulni a munkaruházati szaküzlet előtti területen, ami megnehezíti a bolt gyalogos megközelítését az útkereszteződés irányából illetve a buszmegállók felől. Álláspontom szerint ez az állapot a kereskedelmi egység üzleti érdekeit sérti."-ról "FRISSÍTÉS: 2024....

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérjük az ügy áttételét az illetékes szervhez.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett probléma fővárosi területet érint, az önkormányzat nem illetékes.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes futópálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kind Winter
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margitsziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Veszélyes kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Zerind vezér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére