Megoldott

járdán parkolás

elég helye volt a sofőrnek parkolni az úttesten is, mindenki másnak, de ő felállt a járdára

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Tömő u. 39

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Utasítottuk úgy a térfigyelő központ vezetőjét, mint a közterület-felügyelői állományt, hogy – a rájuk kirótt egyéb szolgálati feladataik függvényében – rendszeresen figyeljék és e
    ...
  • Nagy Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ádám!

    Úgy gondolom, hogy ha az út 2 oldalán is van parkolósáv, ahhova bőven elfér egy ekkora autó az autós forgalom akadályozása nélkül, akkor igenis szabálytalan, ha a gyalogosok számára fenn...
  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    És ez alatt a két napi parkolás során mekkora kár keletkezett? Mennyi nehézséget okozott elmenni az autó mellett? Mert hogy még kikerülni sem kell...
  • Nagy Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi Tamás a megjegyzést, van benne valami amit írsz. De ez a kocsi még ma este is pont ugyanott állt. Szóval ha helyi lakó, akkor igenis van esély arra, hogy jövő héten is ugyanitt fog állni ugyaníg...
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt ugye tudod, hogy mire a bejelentés jövő héten eljut a megfelelő helyre, addigra a sofőr már nem lesz ott? Ezzel nem lehet mit kezdeni, csak idegesíted magadat és feleslegesen terheled a rendszert
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Futó utcai benzinkútnál járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére