Megoldott

Nem világító utcai lámpa.

Nem világít. 3 mp-enként villan egyet.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Stróbl Alajos u. 9

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lefujt takaró lemez

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vajda P.u.4, 43.A.lph.4.e.47 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére