Megerősítésre vár

Elavult térképek

Frissítés 2023.11.08.:
Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő Dózsa György úti aluljáró (úgy, mint az összes többi aluljáró) utastájékoztató tábla feliratainak tartalmát a BKK Zrt. határozza meg. Kérjük hozzájuk fordulni a bejelentéssel."

-----

Tisztelt Illetékes!

A Dózsa György úti aluljáróban a hónapokkal ezelőtti forgalmi rendet tükrözik a térképek. Kérem, szíveskedjenek a cseréjüket elvégezni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út

Hozzászólások

  • Fónai Kende visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0050915/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00132756

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Mindenekelőtt elnézését kérjük a tapasztalt hiba miatt. Tájékoztatjuk, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Dózsa György úti aluljáróban a hónapokkal ezelőtti forgalmi rendet tükrözik a térképek. Kérem, szíveskedjenek a cseréjüket elvégezni! Munkájukat köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende"-ról "Frissítés 2023.11.08.: Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő Dózsa György úti aluljár...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentésben szereplő Dózsa György úti aluljáró (úgy, mint az összes többi aluljáró) utastájékoztató tábla feliratainak tartalmát a BKK Zrt. határozza meg. Kérjük hozzájuk fordul...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    hiányos utastájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére