Megoldatlan

gyalogosátkelő hiánya

A főváros XVI. kerületében a Budapesti út, a reggeli és a délutáni órákban nagy forgalmat bonyolít le. Egy gyalogosátkelőhely telepítése- közel az általános iskolához (a Lőcs utca és a Főhadnagy utca közötti szakaszon)-, megkönnyítené, biztonságosabbá tenné az iskolába tartó gyalogos forgalmat. Az említett útszakasz hosszú, a körültekintést sok esetben a növényzet, a fényviszonyok és a nem mindig ideális útminőség a biztonságos átkelést nehezíti, akadályozza.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Budapesti út 122

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    Közeljövőben tervezzük a Budapesti út burkolatának felújítását. A felújítás során tervezzük a forgalomtechnikai felülvizsgálatot is, és a szükséges helyeken gyalogátkelőhelyek kia...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Kiss Edina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Leparkolt padok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére