Megoldott

Benőtt transzformátor a Tímár utcai HÉV megállóban

Anonim Járókelő

A Tímár utcai HÉV megállóban a transzformátort már szinte teljesen benőtte a fává fejlődött gaz. Lassan a Slachta Margit rakpartra is rálóg.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár utca H

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Árpád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Veress Luca
    Illetékes: Budapest Vásárcsarnokai
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott utcanév

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére