Megoldásra vár

Rendszám nélküli Mercedes

Elhagyott rendszám nélküli autó az út szélén.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szlovák út 135

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kerek Fric hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az autó továbbra is ott van.
  • Kerek Fric visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépjárművel szemben már történt intézkedés, elszállítási listán van.

    Tisztelettel, Bp. XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Kerek Fric hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs változás.
  • Kerek Fric visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztel Bejelentő!

    Már ki lett értesítve a gépjármű, elszállítási listán van szintén.

    Tisztelettel, Gál József (jelvényszám: 12846)
    Bp. Főv. XVI. ker. Polgármesteri Hivatal
    Közterület...
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Attila
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Pálfi János tér (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére