Válaszra vár

útra kihajló fa

Anonim Járókelő

Ma reggel feltűnt, hogy egy fa a Podmaniczky utca-Csengery utca kereszteződésével szemben, erősen elkezdett kihajlani az útra. Eléggé veszélyesnek tűnik, ha megdől akkor az erre közlekedő troli vezetékeit is magával rántja, miközben az amúgy igen forgalmas Podmaniczky utcára dől.
Jelenleg a környéken csatorna és egyéb utca felújítások zajlanak, ők lehet, hogy már tudnak a problémáról és esetleg meg is tették a szükséges lépéseket. Mindenesetre úgy láttam jónak, ha jelzem én is.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Podmaniczky u. 24-28

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére