Megoldott

Elhagyott roncsautók

Anonim Járókelő

Az Iharos utca 6. szám alatt hónapok óta elhagyott fehér roncs áll. Pár méterrel arrébb a Tápió utca-Szárny utca közötti kis parkba pár napja egy citromsárga roncsot raktak le a már szintén ott álló, használaton kívüli, próbarendszámmal ellátott hulladék mellé. Ez egy lakóövezet, nem pedig roncstelep. Kérem az illetékesek segítségét!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Iharos u. 6

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentése válaszul tájékoztatjuk hogy Rákosmente Önkormányzatának közterület-felügyelete ellenőrizte a bejelentésben szereplő helyszínt, az ellenőrzés során a gépjárművet nem ta...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterület használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vida Ferenc
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Nápoly utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hetek óta az utcán álló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bánya Part (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére