Megoldásra vár

Hatalmas lyukak, feltört aszfalt

Feltört aszfalt, kátyúk

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Legenda u. 9

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A hiba javítását elvégeztetjük!

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Szabó Zsuzska bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kifagyott az aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Felsőmalom utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hatalmas kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Iszlai Lehel
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Budapesti út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére