Megoldott

Elhagyott jarmu

Hosszabb ideje itt parkolo rendszam nelkuli Audi.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Felsőmalom u. 2a

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Kerek Fric!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, b...
  • Kerek Fric hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították. Köszönöm!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ellenőriztem a bejelentésben szereplő gépjárművet, már megtörtént az intézkedés, elszállítási listán van!

    Bp. XVI. ker. Közterület-felügyelet.
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését ellenőrizzük.

    Bp. XVI. ker. Közterület-felügyelet.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Attila
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Pálfi János tér (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó teli büntetéssel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére