Megoldott

Járdán parkolás

Az ember úgy érzi magát az Nyílhegy utca mellékelt képen látható szakaszán mintha Újlipótvárosban járna. Megtennék, hogy ránevelik az itt parkoló 4-5 autó tulajdonosát arra, hogy hol lehet és hol nem lehet parkolni, ugyanis babakocsival az úttestre kényszerül az ember.
A Google Streetview felvétele szerint ez állandó jelenség, úgyhogy érdemes lenne felhívni a szépségszalon üzemeltetőjének figyelmét is a problémára.
https://www.google.com/maps/@47.5058912,19.2043505,3a,75y,143.04h,81.04t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_MarNE0j0u7h_hp_-b2pyQ!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Nyílhegy u. 4

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    az utóbbi időben rend van
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, de nem áll módomban nonstop telefonálni. :)
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lukács Máté!

    Bejelentését ellenőrizzük.

    Amennyiben megoldható, a hatékonyság érdekében, a szabálytalanul (KRESZ) várakozó gépjárműveket telefonos úton jelentse be a +36 20 808 9769-es szám...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fűre parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Simon Bolivar sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére