Megerősítésre vár

Magánterületről belógó növényzet

FRISSÍTÉS 2024.01.04.
Bejelentő hozzászólása + képek:

Köszönöm a friss képet, tegnap is kétszer jártam arra.
Ezen is látható, hogy a kiemelt forgalmú út mellett eleve nem túl széles járdának legfeljebb csak a fele használható a vegetációs időszakon kívül is. És tegyük hozzá ehhez, hogy ha esik, és csurom víz a növényzet...
Ahelyett, hogy szépen elbeszélgetünk erről, esetleg akad néhány jogszabály, ki, mikor, milyen körülmények között foglalhat el közterületet (a járda fölötti rész az lehet). És hogy milyen feltételek megléte esetén adható arra engedély...

----------------------

1161 Budapest XVI. kerület Rákosi út 61. szám előtt a magánterületről a növényzet belóg a járdára, és jelentősen csökkenti a használható szélességet. mellette igen nagy a forgalom, menetrendszerű autóbusz is jár, így ez elég veszélyes.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákosi út 61

Hozzászólások

  • Havas Gábor visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Közterület-felügyeleti Iroda a feljelentést megfogja tenni, amennyiben ilyen állapotban van még mindig.

    Tisztelettel, Bp. XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.01.04. Bejelentő hozzászólása: Köszönöm a friss képet, tegnap is kétszer jártam arra. Ezen is látható, hogy a kiemelt forgalmú út mellett eleve nem túl széles járdának legfeljebb csak a fele használható a vegetációs időszakon kívül is. És tegyük hozzá ehhez, hogy ha esik, és csurom víz a n...

  • Havas Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a friss képet, tegnap is kétszer jártam arra.
    Ezen is látható, hogy a kiemelt forgalmú út mellett eleve nem túl széles járdának legfeljebb csak a fele használható a vegetációs időszakon kívül
    ...
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem a legfrissebb a kép. Most küldök új képet, 2024.01.04.

    Közter
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Havas Gábor!

    Bejelentését ellenőrizzük.

    Bp. XVI. ker. Közterület-felügyelet.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Havas Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Épülethomlokzatról hulló vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gödör van a járda alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Gizella tér (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Borotvás utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére