Megoldott

Zöldhulladék a sportpálya sarkán...

Meglehetősen régen itt maradt ez a zöldhulladék kupac...
Mondhatnám úgy is, hogy a Mónus Illés park elején van, de ilyen park csak a Googlen létezik, bár tábla se erről, se másról nincs... Mondjuk névtelen parknak?... ;)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A kiégett fű helye jól mutatja, hogy a réges-régen itt maradt zöldhulladékot végre elvitték...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rákoshegyen az erdőben rengeteg a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bocskai István utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére